Za darmo wtyczki i UAD-2 z Universal Audio!

Koniec roku zbliża się w błyskawicznym tempie. Jeśli właśnie pracujesz nad projektem i goni Cię termin, dobrze wiesz, co mamy na myśli 😉

W takich chwilach weź głęboki oddech i pomyśl nad rozwiązaniami, które ułatwią i przyspieszą Twoją pracę. Rozwiązania te pochodzą prosto z Universal Audio – firmy, o której śmiało możesz powiedzieć, że jest jednym z gigantów w branży muzycznej! Za darmo wysokiej klasy wtyczki! Do końca roku Universal Audio proponuje wysokiej klasy wtyczki – bezpłatne emulacje najbardziej kultowych procesorów sygnału analogowego w historii nagrywania, w tym Teletronix LA-2A Classic Leveler Collection, Pultec Passive EQ Collection, czy 1176 Classic Limiter Collection.
Po prostu klasyka!

Do pobrania wtyczek uprawnia Cię rejestracja nowo zakupionego (w okresie od 1.10. do 31.12) w autoryzowanym sklepie interfejsu audio Apollo x4, Apollo Twin X lub Arrow. Sprzęt zarejestruj na stronie producenta.

https://audiostacja.pl/promocja-wtyczki-gratis/

Za darmo akcelerator UAD-2 Satellite!

A co, jeśli właśnie zainwestowałeś w rackowy interfejs, np. Apollo x16 czy Apollo x8p, bo chcesz nagrywać, dogrywać i miksować z niesamowitą konwersją A/D i D/A, potężnym przetwarzaniem wtyczkami UAD HEXA Core i monitorowaniem dźwięku przestrzennego? Doskonale rozumiemy tę potrzebę 🙂

Jeśli interfejs kupiłeś nie wcześniej niż 1.10.2019, otrzymasz za darmo narzędzie – UAD-2 Satellite, dzięki któremu uzyskasz jeszcze większą moc obliczeniową i w rezultacie będziesz mógł pozwolić sobie na pracę z jeszcze większą liczbą wtyczek UAD! Interfejsy objęte ofertą: Apollo X, Apollo 8, Apollo FireWire. Sprzęt zarejestruj na stronie producenta.

You May Also Like

More From Author