Revolution 2×2

Firma Black Lion Audio od dawna modyfikowała mnóstwo interfejsów do nagrywania, więc wszyscy w branży zaczęli pytać, kiedy wreszcie stworzy własny.

I stało się. Po latach planowania i konstruowania powstał studyjnej klasy interfejs Revolution 2×2. Mówi się, że to jeden z najlepszych przenośnych interfejsów w tym przedziale cenowym.

Najbardziej rewolucyjną sprawą w interfejsie jest jakość dźwięku.
Dzięki nowej technologii taktowania Macro-MMC dźwięk pod względem jakości dorównuje interfejsom kosztującym wielokrotnie więcej.

Interfejs jest zbudowany z najnowocześniejszych układów scalonych, a do wytworzenia analogowego toru hi-fi wykorzystano zaawansowane kondensatory Vishay, Nichicon i Wima.
Wszystkie analogowe wejścia i wyjścia nie tylko zostały zbudowane z najlepszych komponentów, ale są one również w pełni symetryczne i odseparowane – aż po sam rdzeń konwertera!

Revolution 2×2 zawiera solidny pakiet oprogramowania, w tym PreSonus Studio One Artist – absolutnie czołowy DAW, dzięki któremu sprostasz wszystkim wyzwaniom produkcyjnym. W pakiecie znajduje się też kolekcja wtyczek firm Izotope, Brainworx i Lindell.

A cena? Tu też spodziewaj się rewolucji – tylko 2099 zł

You May Also Like

More From Author