Manley Reference Cardioid mikrofon, który podkreśli Twoje atuty wokalne

Lampowy mikrofon Manley Reference Cardioid to ulubiony mikrofon wokalny czołowych producentów nagrań i lektorów na całym świecie.

Jest idealny do współczesnego popu, ponieważ podkreśla walory głosu oraz jego prezencję i atrakcyjność. Niektórzy twierdzą, że Manley Reference Cardioid dodaje talentu. 🙂
Manley Reference Cardioid posiada te same komponenty co Reference Gold, ale jego kapsuła ma grubszą, napylaną złotem membranę (6 mikronów) i wyłącznie kardioidalną charakterystykę.

Mikrofon Reference przypomina trochę uwielbiany przez wszystkich U47 ze względu na grubość i konstrukcję membrany, podobny rezonans wysokich częstotliwości (dość ostry), podobny efekt zbliżeniowy oraz całkiem dobrą odporność na głoski wybuchowe i sybilanty.
Jego wspaniała równowaga tonalna i płynny charakter budzą podziw podczas nagrywania gitar, overhead’ów, saksofonu, a zwłaszcza wokalu.
Mogłeś nie słyszeć wcześniej o tym mikrofonie, ale na pewno słyszałeś jak brzmi, ponieważ był używany do nagrywania głosu w niezliczonej ilości hitów, trailerów do filmów, czy reklam.
Jego mocny, masywny dźwięk, który uderza prosto w twarz brzmi świetnie bez żadnej edycji. Dobrze siedzi w miksie bez używania korekcji lub kompresji.

Jeżeli szukasz mikrofonu, który sprawi, że zabrzmisz jak gwiazda to powinieneś wybrać Manley Reference Cardioid.

You May Also Like

More From Author