Miksery StudioLive serii III S w sprzedaży!

W sprzedaży już są cztery nowe miksery cyfrowe PreSonus StudioLive serii III S: StudioLive 32S, StudioLive 32SC, StudioLive 32SX oraz StudioLive 64S.

Miksery posiadają od 32 do 64 kanałów wejściowych i zasilane są nowym silnikiem PreSonus FLEX DSP. Oferują niezrównaną liczbę kanałów miksowania, szyn, pogłosów i przetwarzania Fat Channel.

Wyposażone są w dotykowe, zmotoryzowane suwaki oraz wszechstronne opcje routingu. Wszystkie modele zapewniają 128-kanałowe (64×64) nagrywanie przez USB i wielościeżkowy zapis na karcie SD. Mogą być połączone z mikserem odsłuchu osobistego EarMix 16M i stageboxami sieciowymi NSB 8.8 i NSB 16.8, tworząc rozbudowany ekosystem AVB. Sieć AVB to najlepszy wybór do transferu audio. Zapewnia precyzyjne taktowanie, które znacznie ogranicza zniekształcenia harmoniczne i fazowanie, co sprawia, że dźwięk pozostaje czysty i wyraźny.

Miksery są zintegrowane z pakietem najnowocześniejszego oprogramowania: Capture i Studio One 4.5 PL, UC Surface dla komputerów Mac, Windows, iPada i Androida oraz QMix-UC na iPhone’a, iPoda i urządzenia z Androidem.

You May Also Like

More From Author