Premiera: głośniki BX3BT i BX4BT z M-Audio!

M-AUDIO ogłasza nowe multimedialne głośniki BX3BT i BX4BT z łącznością Bluetooth do łatwego parowania z dowolnym urządzeniem obsługującym ten standard. Zaprojektowane są z myślą o livestreamingu, grach, produkcji muzycznej lub po prostu słuchaniu muzyki.

Nowe monitory (3,5″ oraz 4,5’’) oferują 120 W przejrzystego dźwięku. Wyposażone są w przetworniki niskotonowe wykonane z Black Kevlaru®, tweetery z naturalnego jedwabiu, pokrętła High-EQ i Low-EQ do ustawiania idealnego dźwięku oraz przełącznik do ustawienia, który głośnik (lewy czy prawy) ma posiadać regulację głośności. Wszystko to znajduje się w estetycznej obudowie z biernego akustycznie MDF-u z otworami bass-refleksu.

Na panelu przednim i tylnym znajdują się wszystkie złącza potrzebne do podłączenia dowolnego urządzenia odtwarzającego: Bluetooth, 1/4″, 1/8″ i RCA umożliwiające podłączenie do praktycznie każdego źródła dźwięku i AUX TRS 1/8″ na przednim panelu do szybkiego podłączenia smartfonów lub innych źródeł dźwięku. Do tego w zestawie znajduje się przewód do połączenia głośników TRS 1/8″, przewód TRS 1/8″ do TRS 1/8″ oraz przewód TRS 1/8″ do RCA.

Modele BX3BT i BX4BT zawierają MPC Beats – pakiet oprogramowania DAW dla komputerów Mac i PC. MPC Beats zawiera pełną gamę wtyczek instrumentalnych, efektowych oraz sampli audio i perkusyjnych. To najlepszy sposób na szybkie tworzenie świetnie brzmiącej muzyki!

Przesyłaj bezprzewodowo muzykę z dowolnego urządzenia wyposażonego w Bluetooth® i doświadczaj krystalicznie czystego dźwięku o studyjnej jakości podczas strumieniowej transmisji na żywo, podcastów i produkcji muzycznych na całym świecie.

Nowe monitory są już dostępne w sprzedaży.
Para BX3BT – 630 zł
Para BX4BT – 730 zł

You May Also Like

More From Author