Fender Play

Estimated read time 2 min read

Kupno pierwszej gitary i ewentualnie sprzętu do jej nagłośnienia to dopiero początek żmudnej, choć często przyjemnej i satysfakcjonującej pracy, którą trzeba wykonać aby być w stanie płynnie grać na tym instrumencie. Nauka gry u każdego muzyka przebiega inaczej. Jedni są uparci i próbują uczyć się grać ze słuchu, inni korzystają z tabulatur, a pozostali wolą korzystać z usług nauczyciela gry. Nauczyciel nie musi przychodzić do naszego domu, ponieważ można skorzystać z platform edukacyjnych. Jedną z nich jest Fender Play.

Fender Play to bardzo rozbudowany program służący do nauki gry na gitarze. Coś dla siebie znajdą tam nie tylko początkujący muzycy, ale również gitarzyści ze znacznie większym stażem. Fender Play oferuje olbrzymią bazę lekcji gry na instrumencie. Niektóre są bardzo krótkie i świetnie sprawdzają się, kiedy mamy pół godziny czasu, a inne są znacznie dłuższe.

Dzięki programowi Fender Play, z którego można wygodnie korzystać na smartfonach, można uczyć się gry za każdym razem, kiedy mamy na to czas, a sama nauka ze żmudnej i miejscami denerwującej zmienia się w dobrą zabawę. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę gry na gitarze, czy grasz już kilka lat i bez względu na to, czy preferujesz rock, metal, jazz czy muzykę klasyczną, w platformie Fender Play z pewnością znajdziesz lekcje, dzięki którym staniesz się zdecydowanie lepszym gitarzystą.

You May Also Like

More From Author