Wrażenia z testu interfejsu Volt 276

Interfejs Volt 276 to jeden z modeli z najnowszej serii interfejsów Volt marki Universal Audio.

Jego zastosowania są dosyć szerokie i uniwersalne: został stworzony z myślą o muzykach i producentach, a także streamerach i twórcach treści internetowych.

Oto krótkie podsumowanie drobiazgowego testu, przeprowadzonego przez redakcję „Estrady i Studia”:
Volt 276 to doskonałej jakości interfejs audio/MIDI uznanego i cenionego producenta, z ciekawymi i przydatnymi dodatkami pod postacią wbudowanego kompresora i lampowego nasycania.
Lampowe nasycenie
Tak jak pozostałe modele tej serii, Volt 276 umożliwia nagrywanie wokali z trybem przedwzmacniacza mikrofonowego Vintage. Dzięki temu wokale nabierają charakterystycznego ciepłego, analogowego charakteru, jakby były nagrywane w czasach, kiedy używano lampowego preampu Universal Audio 610. Do wywołania opcji nagrywania w stylu vintage służy… tylko jeden przycisk.
Kompresor
W odróżnieniu od modeli Volt 1 i 2, Volt 276 (tak jak modele 176 i 476) ma wbudowany moduł kompresji, oparty na klasycznym kompresorze UA 1176 Limiting Amplifier. Kompresor 76 dodaje głosom i instrumentom więcej mocy i wyrazistości. Ma trzy idealnie dopasowane presety do opanowania poziomów głosu, gitar, syntezatorów i automatów perkusyjnych. Wystarczy podłączyć, wybrać ustawienie i… grać.
Jak Volt 276 sprawuje się w praktyce?
O technologii, wykonaniu i o tym, jak interfejs sprawuje się w praktyce, przeczytasz w pełnym teście urządzenia i zobaczysz na filmie wideo.

You May Also Like

More From Author