2064 programów w katalogu
59 użytkowników online
Żadnych tajemnic Szkoła gry na gitarze elektrycznej. Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry.
192 stron A4 plus 3 x CD


Blues Rock Guitar Workshop Leszek Cichoński i przykłady skal i riffów bluesrockowych
2xCD + 32 str A4


Rzemiosło i sztuka Ponad 2 godziny szkoły gitarowej, improwizacja, skale i techniki
2 płyty DVD


Gitarowe wyzwania 2 Szkoła gry na gitarze na 3 płytach DVD
7 godzin video


Gitarowe Wyzwania Ponad 4 godziny, ujęcia z różnych kamer, prawa i lewa ręka
2 płyty DVD
Programy muzyczne podzielone na kategorie do obróbki dźwięku, realizacji nagrań, konwersji, nauki, strojenia..
Przeglądaj alfabetycznie: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 1-9
Szukaj programu:

Audacity 1.2.3

Nagrywanie wielościeżkowe
Szukasz chwytów i tabulatur na gitarę. Szukasz dobrego śpiewnika?
Sprawdź nowy serwis dla gitarzystów Guitarnet.pl z chwytami i tabulaturami

title=
Producent:
Audacity Team
Licencja:
Demonstracyjna
Głosowało: 59
 
Dodano:
3 Marzec 2005
System operacyjny:
Windows 9.x / XP / Vista

Bardzo dobry, niezawodny program służący do nagrywania dźwięków przechodzących przez naszą kartę muzyczną. Przy pomocy komputera oraz AUDACITY 1.2.3 szybko nagramy nasze ulubione kawałki. Pierwsze wrażenie po spotkaniu się z tym programem, było pozytywne, ale pierwsza myśl oczywiście, przecież ten program nie różni się niczym od swego poprzednika, więc po co został wydany? Nie ważne. Ogólnie mówiąc, program ten służy do wielościeżkowego nagrywania jak w prawdziwym studio audio. Po nagraniu odpowiedniej liczby ścieżek możemy spokojnie zabierać się za edytowanie naszych wypocin. A mamy czym bo posiada on wiele efektów, takich jak standardowe echo, equalizer czy wiele innych. Przy jego pomocy możemy otworzyć pliki w wielu formatach takich jak: Mp3, Wave, Ogg, MIDI, AIFF oraz zapisywać jako MP3, Wave. Przejrzysty interfejs graficzny oraz współpraca z wtyczkami pozwala nam w pełni cieszyć się możliwościami tej aplikacji. Warto wspomnieć, że korzystając ze wtyczek mocno rozbudowujemy możliwości naszego AUDACITY [dodane przez: makak91]

Opinie i komentarze (5)

Dodał: omegale dnia: 1 Listopad 2009

NIESPODZIEWAŁEM SIE ZE TO DOBRY PROGRAM

Dodał: anka1991 dnia: 7 Marzec 2009

Aplikacja pozwala na nagrywanie, aranżację i edycję wielościeżkowych plików audio. Program odczytuje formaty MP3, OGG, MIDI oraz WAV. Pomimo niewielkich rozmiarów, narzędzie oferuje wiele funkcji: obsługę ASIO, Kernel Streaming, WaveOut oraz DirectSound przy odtwarzaniu i nagrywaniu; nagrywa w formacie WAV lub MIDI; obsługuje wtyczki DirectX, VST, Jesusonic; umożliwia osobne ustawianie głośności dla każdej ze ścieżek; cofnięcie wprowadzonych zmian i wiele innych.

Dodał: igoriosso dnia: 3 Marzec 2009

idealny do zastosowania w domu, kiedy poczujemy napływ weny i chcemy cosik nagrać własnego. podłączamy elektryka pod kompa, dalej wystarczy do programu wrzucić jakiś gotowy wav z perką, parę akordów i możemy już brzdękolić na gitarce piękne solówki ;)

Dodał: galman dnia: 28 Luty 2009

bardzo dobry programik sam nagrywam nim ścieżki dźwiękowe swojego basiku...

Dodał: makak91 dnia: 28 Luty 2009

Audacity, program, który powinien mieć kazdy maniak tworzenia muzyki i nagrywania jej przy pomocy komputera. Program pozwala nam na wielościeżkowe nagranie - niczym z prawdziwego studia audio. Audacity potrafi otwierać pliki w formatach WAV, AIFF, AU, MIDI, MP3 oraz uwaga OGG ! Nagyrwając mamy natomiast możliwośc zapisania naszych nagrań w formatach WAV, MP3 i OGG. Progam posiada bardzo przejrzysty intefejs i łatwe w obsłudze funkcje, które mamy na wyciągnięcie myszki. Posiada również bardzo rozbudowaną bazę efektów, bardzo przydatną dla kogoś, kto nie posiada własnych efektów czy też nie ma innego programu, który służył by za efekty. W Audacity mamy do dyspozycji między innymi echo, equalizer, podbicie basów, filtry, odszumiacz, wyciszanie i inne.
Dodatkowym atutem tego programu jest możliwość z korzystania z wtyczek- LADSPA, nyquist i VST ( za pomocą VSTSERVER 'a) co pozwala nam na łatwe rozbudowanie możliwości tego programu.

Dodaj opinię/recenzję tego programu
Maksymalna ilość znaków do wykorzystania: 1000
© GRUPA Gitarzysci.pl™ - Serwis muzyczny Programymuzyczne.pl: Kontakt | Regulamin