2064 programów w katalogu
5 użytkowników online
Blues Rock Guitar Workshop Leszek Cichoński i przykłady skal i riffów bluesrockowych
2xCD + 32 str A4


Żadnych tajemnic Szkoła gry na gitarze elektrycznej. Krzysztof Błaś zdradza tajniki gry.
192 stron A4 plus 3 x CD


Rzemiosło i sztuka Ponad 2 godziny szkoły gitarowej, improwizacja, skale i techniki
2 płyty DVD


Gitarowe Wyzwania Ponad 4 godziny, ujęcia z różnych kamer, prawa i lewa ręka
2 płyty DVD


Gitarowe wyzwania 2 Szkoła gry na gitarze na 3 płytach DVD
7 godzin video
Programy muzyczne podzielone na kategorie do obróbki dźwięku, realizacji nagrań, konwersji, nauki, strojenia..
Przeglądaj alfabetycznie: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 1-9
Szukaj programu:

4Front EQ10 for Various Players 2.0

Audio - Odtwarzacze
Producent:
George Yohng
Licencja:
Demonstracyjna
Głosowało: 86
 
Dodano:
15 Luty 2005
System operacyjny:
Windows 9.x / XP / Vista

MAX Tray Player to mały, łatwy w użyciu, ale także dość potężny odtwarzacz multimedialny. Jest przeznaczony dla tych, którzy lubią słuchać muzyki podczas pracy na komputerze. To osadza się na pasku zadań systemu Windows praktycznie staje się częścią systemu Windows. Tak więc nie zasłaniać pulpitu i okien aplikacji użytkownika, natomiast zawsze pod ręką. Wszystkie podstawowe działania, w tym: otwierać pliki, odtwarzać pliki, zatrzymać lub wstrzymać pliku, przejdź do następnego lub poprzedniego pliku są łatwo dostępne za pomocą odpowiednich przycisków na pasku zadań. Do kluczowych wiążące fani wszystkich podstawowych działań można łatwo wiąże się z gorących klawiszy. Użycie gorącej kombinacji klawiszy można sterować odtwarzaczem, niezależnie od programu jest aktywnych w danym momencie. Uzyskanie pełnej kontroli nad graczem jest prosta - jednym kliknięciem podnosił pełne okno odtwarzacza. Oprócz podstawowych działań oferuje poszukiwanie funkcji, wielkości i bilansu korekty, edycji playlist itp. Aby wybrać pliki lub całe foldery do gry istnieją tradycyjne wyborów, takich jak okno dialogowe otwierania plików, metodą drag'n'drop, badacz z menu kontekstowego, jak również Schowku Player specjalnych Funkcja - Moje Media. Można tylko ustawić ścieżki do folderów, które zawierają pliki multimedialne i dostęp do ich zawartości w tym podfoldery bezpośrednio z menu. W procesie grania Schowku Odtwarzacz wyświetla informacje o pliku są odtwarzane w tym: czas odtwarzania, tytuł i artysty pływających w małym oknie . Można dostosować przejrzystości tego okna albo po prostu ukryć. Schowku Player elastycznych funkcji ustawień użytkownika. Jeden gracz może zmienić pozycję na pasku zadań, przyciski wyświetlane itp. Ever popularnych skóry wsparcie jest tam zbyt. Tray Player może odtwarzać audio, wideo i innych plików multimedialnych w najpopularniejszych formatach, takich jak: Audio CD (cda), dowolnym formacie wspierane przez DirectShow (MP3, WMA, DivX, ...), odtwarzania plików AVI (pls, m3u). A wszystko to na początek, TrayPlayer jest absolutnie bezpłatny.

Opinie i komentarze (3)

Dodał: anka1991 dnia: 7 Marzec 2009

Aby wybrać pliki lub całe foldery do gry istnieją tradycyjne wyborów, takich jak okno dialogowe otwierania plików, metodą drag'n'drop, badacz z menu kontekstowego, jak również Schowku Player specjalnych Funkcja - Moje Media.

Dodał: makak91 dnia: 28 Luty 2009

Proponuję lepszego AIMP'a 2 darmowy a kombajn taki, że szok. Muzyka gra elegancko, a i mamy pare efektów do dodania^^

Dodał: arek777 dnia: 28 Luty 2009

MAX Tray Player to mały, łatwy w użyciu, ale także dość potężny odtwarzacz multimedialny. Jest przeznaczony dla tych, którzy lubią słuchać muzyki podczas pracy na komputerze. To osadza się na pasku zadań systemu Windows praktycznie staje się częścią systemu Windows. Tak więc nie zasłaniać pulpitu i okien aplikacji użytkownika, natomiast zawsze pod ręką. Wszystkie podstawowe działania, w tym: otwierać pliki, odtwarzać pliki, zatrzymać lub wstrzymać pliku, przejdź do następnego lub poprzedniego pliku są łatwo dostępne za pomocą odpowiednich przycisków na pasku zadań. Do kluczowych wiążące fani wszystkich podstawowych działań można łatwo wiąże się z gorących klawiszy. Użycie gorącej kombinacji klawiszy można sterować odtwarzaczem, niezależnie od programu jest aktywnych w danym momencie. Uzyskanie pełnej kontroli nad graczem jest prosta - jednym kliknięciem podnosił pełne okno odtwarzacza. Oprócz podstawowych działań oferuje poszukiwanie funkcji, wielkości i bilansu korekty, edycji playlis

Dodaj opinię/recenzję tego programu
Maksymalna ilość znaków do wykorzystania: 1000
© GRUPA Gitarzysci.pl™ - Serwis muzyczny Programymuzyczne.pl: Kontakt | Regulamin