2064 programów w katalogu
67 użytkowników online
Łatwy kolędy gitarę Druga część śpiewnika z kolędami na gitarę
książka 48 str. A4


Książka "Skale modalne" Naucz się skal modalnych i harmonii w grze na gitarze
40 str książka + CD


Łatwy kolędy gitarę 21 kolęd na gitarę w 3 tonacjach z tabulaturą. Zagraj to na Wigilii!
książka 48 str. A4


Wielki śpiewnik rockowy Piosenki największych polskich zespołów rockowych
344 str. A5, miękka oprawa


Sztuka improwizacji na gitarze cz.3 Improwizacja rytmiczna: skale, pozycje, techniki
książka 64 strony A4
Programy muzyczne podzielone na kategorie do obróbki dźwięku, realizacji nagrań, konwersji, nauki, strojenia..
Przeglądaj alfabetycznie: A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 1-9
Szukaj programu:

Guitar Pro 4.0

Gitara
Szukasz chwytów i tabulatur na gitarę. Szukasz dobrego śpiewnika?
Sprawdź nowy serwis dla gitarzystów Guitarnet.pl z chwytami i tabulaturami

title=
Producent:
Arobas Music (Kup legalnie Guitar Pro 5)
Licencja:
Demonstracyjna
Głosowało: 577
 
Dodano:
1 Marzec 2005
System operacyjny:
Windows 9.x / XP / Vista
Zobacz zrzuty ekranu

Program Guitar Pro pozwala na opracowywanie tabulatur gitarowych i odsłuchiwanie ich w formacie midi. Możemy w nim utworzyć aż do 256 ścieżek poszczególnych instrumentów i zapisać w postaci tabulatury przebieg każdego z nich.

Guitar Pro jest narzędziem ułatwiającym nie tylko naukę cudzych utworów, ale również komponowanie własnych. Możemy usłyszeć harmonię gitar albo dodać sekcję rytmiczną go riffu który właśnie wymyśliliśmy.

Opinie i komentarze (12)
Strona: (1)  2  3    >

Dodał: dib dnia: 18 Grudzień 2009

sorry ja ucze sie grac na basowej w tym guitar pro 4.0 mozna na basowej grac

Dodał: xmarqinaxnellx dnia: 6 Marzec 2009

dla mnie najlepszy program swojego typu, przeznaczony do wszystkiego i do nauki i do ćwiczeń, dla zabawy, albo do opracowania czegoś. Dla profesjonalistów i początkujących.

Dodał: anka1991 dnia: 1 Marzec 2009

Jest starsza wersja programu GP 5 choc bardziej uprostrzona niz nowsza wersja i bardziej przysfajalna

Dodał: mamma dnia: 1 Marzec 2009

Bardzo dobry program- prosty w użyciu, a jednocześnie ciekawy. Jestem początkującą gitarzystką, ale nie chciałam czekać zbyt długo z tworzeniem własnych rzeczy- i dzięki Guitar Pro nie musiałam:) Nie berdzo lubię skomplikowane udziwnienia, które są przerostem formy nad treścią, co przeszkadzało mi w wielu programach- Guitar Pro jest wyważony i przede wszystkil przejazny.

Dodał: majkelossss dnia: 1 Marzec 2009

świetny program, jego najprzydatniejszą funkcją jest chyba "Trener szybkości", no i oczywiście to że można łatwo znaleźć do niego taby, które jeśli ktoś takowych nie lubi można wyłączyć zostawiając same nuty:)

Dodaj opinię/recenzję tego programu
Maksymalna ilość znaków do wykorzystania: 1000
© GRUPA Gitarzysci.pl™ - Serwis muzyczny Programymuzyczne.pl: Kontakt | Regulamin