Audio Editor Pro jest wielofunkcyjnym, wizualnym narzędziem pozwalającym przeprowadzać obróbkę plików audio. Możliwe jest filtrowanie, dodawanie efektów, konwersja formatów itp. Program obsługuje wszystkie znane typy plików. Dostarcza ponad 20 efektów dźwiękowych oraz 6-ciu rodzajów filtrów.
Dodał: xmarqinaxnellx dnia: 25 Marzec 2009
Jest to kolejny edytor plików audio, posiadający wiele ciekawych efektów dźwiękowych, czy filtrów. Mimo, że jest on darmowy, jakośc zapisanego dźwięku jest bardzo dobra.
Dodał: thebestreplica dnia: 5 Marzec 2009
Nie dla prawdziwych miłośnikó edycji dźwięku. Ten jest może wielofunkcyjym prostym w obsludze itd. programikiem, ale jeżeli myśli się o "poważniejszym" edytowaniu to najlepiej szukać programów: 100 efektów, 12 rózńych filtrów itp. Ten jest fajny, ale na dłuższą metę może się znudzić.
Dodał: anka1991 dnia: 1 Marzec 2009
Oficjalnie używany przeze mnie edytor, jest bogaty w potrzebne narzędzia typu "wytnij, wklej, kopiuj" ma również bogady zasób efektów dla muzyków domowych bardzo przydatny.